Zdobywcy Tatr i okolic

Uczniowie klas młodszych ( 3 b i  2 a) w towarzystwie swoich starszych koleżanek wybrali się na podbój gór.  Z przewodnikiem Tatrzańskim udały się w trasę do Morskiego Oka oraz do Doliny Kościeliskiej. W czasie wędrówki zapoznali się z przyrodą i osadnictwem tego obszaru.

Ponadto podczas pięciodniowej wycieczki uczniowie zwiedzili Kraków i Zakopane oraz dane im było zobaczyć największe atrakcje Jury Krakowsko-Częstochowskiej tj. Zamek w Pieskowej Skale oraz słynną Maczugę Herkulesa.

Dzięki kierownikowi wycieczki Katarzynie Laza-Berghleh współpracującej z Biurem Podróży GEOSFERA uczniowie przeżyli wielką przygodę.

Opiekę nad uczniami we wspólpracy z kierownikiem wycieczki pełniła Barbara Tadych oraz Wiesława Wiese.