Grono Pedagogiczne

Maria Jolanta Miler– język polski

Anna Głowacka – język polski

Agnieszka Klebs – matematyka

 

Balcer Anna – nauczyciel wspomagający

Dorota Becker – język polski

Katarzyna Laza-Berghleh – wychowanie przedszkolne

Jan Bolka – technika, informatyka, świetlica

Brygida Bratkowska – wdżr, świetlica

Anna Czarnikowska – edukacja wczesnoszkolna

Justyna Czuber – matematyka, technika, plastyka, fizyka, świetlica

Mariola Deja – matematyka, informatyka

Beata Drążkowska – kształcenie specjalne, geografia

Agata Dziamecka – matematyka

Gabriela Gałąska – przyroda, biologia

Aleksandra Gardocka – pedagog szkolny

Mirosław Głowacki – fizyka, informatyka

Magdalena Ignasiak  – język angielski

Tomasz Jarecki – technika, świetlica

Brygida Kabacińska – edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kaźmierczak – matematyka, informatyka

Agnieszka Kądziela – edukacja wczesnoszkolna

Joanna Klebs – logopedia

Łukasz Klebs – wychowanie fizyczne

Marcin Klebs – wychowanie fizyczne, świetlica

Karol Koziel – muzyka

Magdalena Zawieja-Krajewska – język angielski, geografia

Maria Krakowska – matematyka, technika, świetlica

Aleksandra Krawczyk – wychowanie fizyczne

Ilona Krzyżan – edukacja wczesnoszkolna

Monika Lange – wychowanie przedszkolne

Sabina Lange – matematyka

Magdalena Leks – edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Matyszewska – religia

Jarosław Miler – wychowanie fizyczne

Justyna Misterkiewicz – biblioteka

Michał Okoniewski – matematyka, informatyka

Anna Skubiszewska-Olszak – doradztwo zawodowe

Aleksandra Ormińska – psycholog szkolny

Beata Orzechowska – biblioteka

Grażyna Paliwoda – historia

Janusz Paliwoda – muzyka, plastyka

Aldona Pawlak – biologia, chemia

Marta Pilch – język angielski

Agnieszka Pokojska – wychowanie przedszkolne

Dorota Winiecka-Pogiel – język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

Barbara Półgęsek – język polski, świetlica

ks. Dariusz Pruszyński – religia

Dagmara Rosińska – język polski

Romuald Rosiński – język polski

Bożena Sekuła – wychowanie przedszkolne

Anna Kądziela-Sieg – pedagog szkolny

Paulina Słoma – język niemiecki, świetlica, religia

Beata Mazur Spychalska – język polski, historia

Hanna Stanecka – język polski

Danuta Stankiewicz – religia

Maria Staromłyńska – wychowanie fizyczne,informatyka

Irena Szreder – edukacja wczesnoszkolna

Wiesław Śmieliński – wychowanie fizyczne

Barbara Świętoń – edukacja wczesnoszkolna

Barbara Tadych – edukacja wczesnoszkolna

Lidia Talarczyk – edukacja wczesnoszkolna

Justyna Piotrowska-Tojza – historia, wiedza o społeczeństwie

Katarzyna Tomasz – język niemiecki, świetlica

Beata Tymińska –  język polski, świetlica

Hanna Waśniowska – język angielski

Milena Wegner – przyroda, geografia

Wiesława Winowiecka – edukacja wczesnoszkolna

Beata Wiśniewska – język angielski

Ewa Wiśniewska – edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Wojtczak – technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, matematyka

Jolanta Wojtczak – religia/etyka

Milena Wojtczak – chemia, biologia

Iwona Zielonka – edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Zmudzińska – wychowanie przedszkolne