Warsztaty decoupage w klasie 2 c

W piątek 15 grudnia 2023 roku uczniowie klasy 2 c uczestniczyli w warsztatach decoupage.  Satysfakcja, uśmiech na twarzach i zadowolenie uczestników warsztatów były najlepszym dowodem na to, że warto takie zajęcia organizować. Zajęcia plastyczne rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię, poczucie estetyki i, co najważniejsze, odrywają od magicznych ekranów wszelkich urządzeń elektronicznych. Uczniowie nie tylko zapoznali się z techniką decoupage, ale także uczyli się współpracy w dużym zespole. Warto więc ćwiczyć tę technikę, wykorzystywać jej możliwości i wykonywać wspaniałe przedmioty, które zachwycą każdego.

Organizatorką tego przedsięwzięcia była pani Natalia Kwiatkowska. Uczniowie klasy 2 c wraz z wychowawczynią Anną Czarnikowską, składają podziękowania pani Natalii za przeprowadzenie interesujących zajęć, które umożliwiły im wykonanie świątecznych ozdób choinkowych – drewnianych bombek.