Pluszowy Miś w klasach I a, I b, Ic, III e i II c

W ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie klasy I a, I b, I c oraz uczniowie  III e  uczestniczyli we wspólnej zabawie w bibliotece szkolnej. Podczas zajęc dzieci opowowiadały o swoich maskotkach, zapoznały się z historią Pluszowego Misia, wysłuchały bajeczki Wiesława Drabika pt:" Dzień Misia". Uczestniczyły również w zabawach animacyjnych, plastycznych, odgadywały zagadki oraz układały "Misiowe puzzle", "Misiowe domino" . Za czynny udział w zajęciach uczniowie otrzymali dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Również uczniowie klasy II c uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyszły do szkoły ze swoim przyjacielem – misiem.  Drugoklasiści zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Świętowanie zaczęli od wysłuchania historii o pierwszym pluszowym misiu. Dzień ten był dla uczniów pełen pozytywnych emocji i atrakcji. Dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno -ruchowych i plastycznych. Atrakcją dla wszystkich była: fotobudka pod hasłem : Zgadnij kto jest misiem. Ten dzień w szkole pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Z pewnością to wielkie misiowe przyjęcie zostanie zapamiętane przez dzieci na długi czas.