Najlepsi matematycy w naszej szkole

W ostatnim czasie najlepsi matematycy naszej szkoły uczestniczyli w Przedmiotowym Konkursie

Kuratoryjnym z Matematyki.

Konkurs składał się trzech etapów:

* I etap szkolny odbył sie 25 października w naszej szkole. Spośród dwunastu uczestników do rejonowego etapu dostały się dwie uczennice:

Helena Radziejewska- uczennica kl.7c – opiekun p. Sabina Lange

Małgorzata Pawlikowska – uczennica kl. 8c – opiekun p. Maria Krakowska

* II etap –  etap rejonowy odbył się w grudniu,  szkołę naszą reprezentowała  Helena Radziejewska  i Małgorzata Pawlikowska . Z tego etapu do etapu Wojewódzkiego przeszła uczennica p. Marii Krakowskiej Małgorzata Pawlikowska.

* III etap wojewódzki dobył się 10 marca w którym to etapie uczennica klasy 8c  Małgorzata Pawlikowska uzyskała tytuł Finalisty.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)