Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia

Babcia i Dziadek to skarby każdej rodziny i bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Dlatego właśnie, uczniowie klasy Ia, przygotowali klasowe uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Dzień 18 stycznia, a dokładnie, czwartkowe popołudnie było niezwykłym czasem nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla zaproszonych najmilszych gości czyli dla kochanych Babć i kochanych Dziadków. Najpierw dzieci pokazały swoje talenty taneczne, recytatorskie oraz wokalne, a potem obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które same wykonały. Nie zabrakło wspólnego świętowania przy słodkim poczęstunku. To był niepowtarzalny i wyjątkowy czas, pełen wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy. To był czas, który utwierdził wszystkich w przekonaniu, jak ważne są rodzinne spotkania i wspólnie spędzone chwile.