Andrzejki w naszej szkole

29 listopada w naszej szkole odbyła się Zabawa Andrzejkowa dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-III. Dyrektor szkoły pani Agnieszka Klebs powitała wszystkich uczniów, wychowawców oraz przedstawicieli Rady Rodziców, zapraszając do wspólnej zabawy. Andrzejki poprowadził wodzirej DJ Dombek wraz z zespołem. Tego dnia nie zabrakło tańców, wróżb i obrzędów związanych z Wigilią Świętego Andrzeja. Duże emocje wśród dzieci wywołała postać lemura Juliana. Wspaniałą zabawę zawdzięczamy Radzie Rodzicom przy Szkole Podstawowej w Mroczy. Wicedyrektor szkoły pani Agata Dziamecka podziękowała w imieniu wszystkich uczestników za inicjatywę przedstawicielom Rady Rodziców,  za zorganizowanie Andrzejek oraz ufundowanie słodkich upominków dla wszystkich uczniów i przedszkolaków.