Akcja ONKO-MIKOŁAJE

Nasza szkoła  w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ŁATWO POMAGAĆ zorganizowała świąteczną zbiórkę na rzecz małych pacjentów  bydgoskich szpitali.

Zebraliśmy: kocyki, miękkie ręczniki, kosmetyki dla dzieci i młodzieży do atopowej skóry, jednorazowe pieluszki, mokre chusteczki, kubki świąteczne, kolorowe markery, zabawki, gry planszowe, książki, łamigłówki, klocki, kolorowanki, kredki i wiele innych.

Wspomogliśmy również rodziców przebywających przez wiele miesięcy z dziećmi w szpitalach, dla których zebraliśmy kawę i herbatę oraz coś słodkiego.

Upominki zebraliśmy w szkolnych bibliotekach, po czym Pani Karolina Bzdok i Pani Marta Simińska-Lange odebrały je ze szkoły i zawiozły  do Pani Wioletty Górskiej ze Stowarzyszenia "ŁATWO POMAGAĆ"

W imieniu Małych Pacjentów i Ich Rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wielkie serducha. Podziękowania dla Pani Magdy i Pani Beaty, które zebrały wszystkie dary w szkolnych bibliotekach oraz dla dziewcząt z Samorządu Uczniowskiego: Natalii Nagórskiej, Martyny Oszuścik, Kaliny Narloch, które skutecznie przypominały nam o trwającej akcji.

Jesteście WIELCY!!! Jeszcze raz dziękujemy za hojność i za wywołanie niejednego dziecięcego uśmiechu.

Materiał: SP Mrocza [Beata Mazur-Spychalska]