Zimowy apel klasy 3b dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III

,,Wesołe i bezpieczne ferie zimowe''

czyli zimowy apel klasy 3b dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III

W trosce o zimowe bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły, dnia 26 stycznia odbył się apel pt: "Wesołe i bezpieczne ferie zimowe", który przygotowała i zaprezentowała klasa 3b pod kierunkiem wychowawcy.

Mali aktorzy dzielnie i z wielkim zaangażowaniem odgrywali scenki, śpiewali piosenki, tańczyli, recytowali wierszyki, edukując i przypominając wszystkim koleżankom i kolegom, zasady bezpiecznego spędzania ferii zimowych.

Klasa 3b zachęcała publiczność do aktywnego i zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych, a nade wszystko stosowania się do zimowego kodeksu bezpieczeństwa.  Był też wesoły taniec bałwanków i biały walczyk tańczony w parach. Pouczającą i wesołą inscenizację zakończyły zagadki i słodkie upominki dla publiczności za prawidłowe odpowiedzi.

Publiczność nagrodziła aktorów z 3b gromkimi oklaskami. Uczniowie klasy 3b byli również autorami apelowej dekoracji.

Jeszcze raz życzymy wszystkim wesołych, bezpiecznych i udanych ferii zimowych!