Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem sezonu 2023, zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności rodziców z dziećmi, do korzystania z kompleksu boisk sportowych „Orlik”,  znajdującego się przy Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy, ul. Sportowa 2.

Przypominamy, że „Orlik” jest otwarty dla dzieci z Gminy Mrocza, w godzinach pracy animatorów, BEZPŁATNIE.

Harmonogram pracy animatorów znajdą Państwo w zakładce ZAJĘCIA DODATKOWE – ORLIK.

Na tablicy ogłoszeń, znajdującej się przy „Orliku”, umieszczony jest również aktualny plan rezerwacji boisk.

Szczegóły dotyczące opłat za korzystanie z „Orlika” zamieszczone są w Zarządzeniu Nr 0050.258.2022 Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza z dnia 30 grudnia 2022r. oraz Zarządzeniu Nr 0050.11.2023 Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza z dnia 27 stycznia 2023r (zakładka ZAJĘCIA DODATKOWE – ORLIK).