VIII Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

26.10.2019. w bydgoskim Klubie Inspektoratu Wsparcia Sil Zbrojnych obył się VIII Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W spotkaniu udział wzięło blisko 20 wykonawców z terenu całego województwa kujawsko – pomorskiego. Wśród wykonawców  piosenki zaprezentowali również uczniowie naszej szkoły z zespołu "Śpiewaki". Marcelina Madzińska, Jakub Rakowski, Joanna Pokojska i Jakub Wiatr brawurowo wykonali przygotowany repertuar,  znajdując uznanie w oczach (a właściwie w uszach) profesjonalnych jurorów.  Szczególnie zadowoleni z występu mogą być zdobywcy wyróżnień i pamiątkowych statuetek Jakub Wiart i Joanna Pokojska, która dodatkowo wraz z całym zespołem została zaproszona do wzięcia udziału w uroczystym  koncercie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbędzie się 8.11.2019. w Bydgoszczy.

Opiekun zespołu serdecznie gratuluje uczniom a rodzicom składa serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji wyjazdu.

Opiekun: Janusz Paliwoda