Uzależnia mnie tylko sport

12 czerwca 2019r.  w naszej szkole odbył się festyn profilaktyczny. Przygotowaniom do tegorocznego happeningu przyświecało hasło: „Bezpieczeństwo – tak, uzależnienia – nie. Uzależnia mnie tylko sport”. W tym dniu uczniowie prezentowali transparenty i hasła dotyczące profilaktyki uzależnień. Każdy uczeń w ten dzień miał element ubioru w kolorze białym.

Zaproszeni goście zaprezentowali młodym ludziom możliwości uczestniczenia w alternatywnych formach aktywności w czasie wolnym.

Imprezę uświetnili swoim występem:

– przedstawiciele Centrum Tańca GABI wraz z instruktorem – Panią Katarzyną Buklewską przedstawili kilka choreografii,

instruktorka fitness – Pani Iwona Zielińska wspomagana przez dwie uczennice  naszej szkoły  zaprezentowała pokaz aerobicu

– Pani Anna Kwissa wraz z dziewczętami, wykonały  ćwiczenia na trampolinach

– Pan Fabian Tofil  ze  Studia Tańca DANCE ACADEMY – zaprezentował taniec uliczny.

– uczniowie Szkoły Walki RAION wraz z instruktorka Malwiną Szopierą zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie Karate Tsunami

– dziewczęta ze Szkoły Tańca Top ToysEwelina, Dominika i Agata Trzósło. Zaprezentowały one pokazy gimnastyki artystycznej.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i wspólnie z nami uczestniczyli w Festynie Profilaktycznym.