Udział uczniów w “Czwartkach LA”

Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowali się na tegorocznych zawodach lekkoatletycznych, które odbywają się cyklicznie na boisku „Orlik” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią.

W zawodach tych  wzięli udział reprezentanci aż 9 placówek oświatowych.

W tym roku pogoda podczas zawodów dopisywała, co pomogło zawodnikom znacznie poprawiać swoje rekordy życiowe.

Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Kajzer, Michalina MrózLena Jóźwiak, Natalia Majewska, Agata Wojtczak, Nikola Budzińska-Przystalska, Antonina Wojtczak, Dominik Klebs, Marcel Olejnik, Hubert Dudziński, Jakub Jóźwiak, Kamil Kruszyński, Kacper Stochaj, Karol Pikula, Tobiasz Pacholski, Wiktor Gesse, Kacper Klebs i Michał Mróz.

Udział w zawodach i treningach jest możliwy dzięki współpracy SP Mrocza z Uczniowskim Klubem Sportowym Feniks, który pozyskał dotację rządową z programu Klub 2022.

Opiekunem podczas zawodów był Macin Klebs.