Targi edukacyjne

24 marca w naszej szkole zorganizowane  zostały  Targi Edukacyjne .W tym dniu  stoiska wystawiło 14 szkół z terenu powiatu nakielskiego, sępoleńskiego i bydgoskiego. Na targach gościł również Pan Mirosław Tomczak oferujący uczniom praktykę w zawodzie stolarza. Nauczyciele i uczniowie przybyłych  szkół przygotowali prezentacje multimedialne, ulotki, informatory i inne materiały promocyjne.    W Multimedialnym Centrum Informacji  odbyło się również spotkanie z panią Joanną Rygielską –  przedstawicielką  Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej   w Nakle nad Notecią.   W targach udział wzięli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej im.  Adama Mickiewicza w Witosławiu i  Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia” KMK  KOS”  w Kosowie.

Celem zorganizowanych Targów było rozszerzenie wiedzy młodych ludzi na temat planowania swojej ścieżki edukacyjnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym szkołom za udział w Targach.