Sukces młodych lekkoatletek z naszej szkoły

15 maja 2023 roku na boisku Orlik przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Trójboju oraz Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji  dziewcząt w trójboju  przystąpiły dziewczęta ze szkół:

Zespółu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią, Szkoły Podstawowej w Mroczy, Szkoły Podstawowej w Sadkach oraz Szkoły Podstawowej z Królikowa .

Po trudnych zmaganiach w biegu na 60m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową najlepsze okazały się uczennice z Mroczy osiągając wynik 673 pkt i zdobywając awans na zawody wojewódzkie. Gratulacje!

Trójbój dziewcząt (2012 i mł)

1. Szkoła Podstawowa w Mroczy

2. Szkoła Podstawowa w Królikowie

3. Szkoła Podstawowa w Sadkach

4. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 Nakło n/Not

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Zuzanna Dziamecka,

Ola Tonderys, Martyna Kędzia oraz Lena Dryla

Opiekunem podczas zawodów był Marcin Klebs.