Rozstrzygnięcie ogólnoszkolnego konkursu

Nasza szkoła realizuje projekt "Mistrzyni Szymborska". Kilka zadań już za nami. Na parterze w budynku C znajduje się kącik poświęcony noblistce, ciekawostki z jej życia, biografia poetki  oraz "Ku refleksji" – najpiękniejsze  cytaty z  wierszy. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z twórczością Noblistki i stworzyć własne gazetki tematyczne. Na drzwiach każdej klasy pojawił się wiersz poetki, który został wylosowany przez przedstawicieli klas. Wszystkie klasy wzięły udział w ogólnoszkolnym konkursie na "Kolaż inspirowany wierszem poetki". Prace wykonane przez klasy zdobią drzwi, a pomysłowość uczniów i zaangażowanie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wyniki konkursu i galeria prac uczniów poniżej.

I miejsce – klasa IVa

Il miejsce – klasa IV c, IV d, Vd , VI c i VII b

lll miejsce klasa – IV b i VIIa

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie. Wszystkie prace były przepiękne.

Dziękujemy i zapraszamy do kolejnego wyzwania – stylizacja na Szymborską.