O dwunastu miesiącach…

Dnia 13 lutego 2020 roku uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawczynią p. Anną Czarnikowską uroczyście obchodzili Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzieci przygotowały inscenizację improwizowaną na podstawie tekstu Janiny Porazińskiej ,,O dwunastu miesiącach”, którą przedstawili swoim babciom i dziadkom podzięce za miłość, dobroć i opiekę. Występy małych artystów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej odbył się mini – test dla zaproszonych gości, a za prawidłową odpowiedź była słodka nagroda. Wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku, który został przygotowany przez mamy. Na zakończenie spotkania wnuczęta złożyły życzenia swoim dziadkom  i wręczyły im własnoręcznie zrobione słoneczniki. Podczas spotkania panowała miła, rodzinna atmosfera. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.