Konkurs na „LOGO SZKOŁY” rozstrzygnięty

20 lutego 2023 roku  w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na LOGO szkoły. Wzięła w nim udział grupa uczniów, z których każdy miał swój oryginalny, często zaskakujący pomysł na temat będący przedmiotem konkursu.

Ostatecznie decyzją powołanego przez dyrektora  szkoły P. Agnieszkę Klebs jury, zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy 8A Nel Werner. Jej projekt będzie przedmiotem dalszego opracowania plastycznego, którego efektem będzie Logo Szkoły umieszczane na wszelkiego rodzaju pismach, reklamach i innych materiałach szkolnych.

Pani dyrektor  Agnieszka Klebs serdecznie pogratulowała zwycięstwa laureatce konkursu i wręczyła jej pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe w formie książki i materiałów plastycznych.