Energia na cały dzień…

U pierwszaków 8 listopada było kolorowo, smacznie i zdrowo. Najpierw uczniowie klas pierwszych, w towarzystwie czuwających nad nimi wychowawców, wykonali owocowo-warzywne nakrycia głowy.  Gwoździem programu były samodzielnie wykonane kolorowe kanapki. Po pysznym śniadaniu, zjedzonym przy kolorowo nakrytych stołach wszyscy dostali super-mocy, chęci działania i … pozowania w marchewkowej fotobudce. Było zdrowo, kolorowo i wesoło.

Klasy 3 wiedzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Dlatego uczniowie przystąpili do ogólnopolskiej  akcji „Śniadanie Daje Moc”. Było smacznie, zdrowo i wesoło.