e-dziennik – ważne informacje dla Rodziców

Przypominamy, że korzystanie z e-dziennika jest możliwe na dwa sposoby:

• za pomocą strony internetowej (bezpłatnie):

Logowanie do LIBRUS Synergii odbywa się na stronie www.rodzina.librus.pl (dla rodziców/opiekunów i uczniów).
Po przejściu na stronę należy kliknąć fioletowy przycisk na górnej belce, pod którym znajduje się przejście do strony logowania.

Aby się zalogować, należy w wyświetlonym po kliknięciu widoku wpisać login oraz hasło otrzymane od szkoły. Przy pierwszym logowaniu wymagana będzie zmiana tego hasła na własne.

• za pomocą aplikacji (płatnej):

Logowanie do aplikacji Librus, dostępnej dla rodziców i uczniów, odbywa się albo w widżecie po prawej stronie portalu dla rodziców lub na urządzeniu mobilnym, w aplikacji Librus dostępnej w Sklepie Play lub App Store. Tutaj logowanie następuje za pomocą Konta LIBRUS, utworzonego samodzielnie na podstawie adresu mailowego. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze Konta LIBRUS, należy je założyć za pomocą przycisków Rozpocznij lub Zakładam Konto LIBRUS, a następnie powiązać z kontem w LIBRUS Synergii (dopiero tutaj wpisując dane otrzymane od szkoły).