Dzień Rodziny u Leśnych Ludków

5 czerwca grupa Leśnych Ludków obchodziła Dzień Rodziny. Z tej okazji dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem spotkały się w Stajni Branicz w Zabartowie, aby spędzić razem miło dzień w pięknych okolicznościach przyrody. Nie zabrakło ogniska, wspólnych zabaw i konkurencji sportowych. Leśne Ludki przygotowały dla rodziców krótki występ. Jednak główną atrakcją dnia była jazda konna i przejażdżki bryczką po lesie. Pogoda dopisała tak bardzo, że dzieci szukały ochłody na brzegu jeziora. Wyjazd miał także wymiar edukacyjny, gdyż kierownik stajni dużo opowiadał o hodowli koni, a jeden z rodziców dzielił się swoją wiedzą o wojennej historii regionu. Dzieci słuchały z uwagą i z pewnością będą długo pamiętać ten dzień oraz nowe doświadczenia.