8 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Niepodległości. Piękny program artystyczny zaprezentowali uczniowie klas siódmych, 6a oraz szkolny chór. Widzowie obejrzeli prezentację poświęconą historii niepodległościowej naszej Wielkiej i Małej Ojczyzny (Mroczy). Wielkie wzruszenie wywołało wysłuchanie nagrania Czytaj więcej …








