Grono Pedagogiczne

Maria Jolanta Miler– j. polski

Anna Głowacka – j. polski, historia

Agnieszka Klebs – matematyka

Danuta Radecka-Dubiel – chemia

 

Elżbieta Kadulska-Anioł – psycholog szkolny

Ilona Barabasz – świetlica

Dorota Becker – j. polski

Katarzyna Laza-Berghleh – wychowanie przedszkolne

Jan Bolka – zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe

Brygida Bratkowska – wdżr

Anna Czarnikowska – edukacja wczesnoszkolna

Justyna Czuber – matematyka, technika, plastyka

Mariola Deja – matematyka, informatyka

Beata Drążkowska – kształcenie specjalne

Agata Dziamecka – matematyka

Gabriela Gałąska – przyroda

Aleksandra Gardocka – pedagog szkolny

Agnieszka Głąb – język angielski

Mirosław Głowacki – fizyka

Justyna Misterkiewicz-Hamowska – biblioteka

Magdalena Ignasiak  – język angielski

Roksana Jarecka – język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

Tomasz Jarecki – wychowanie fizyczne

Brygida Kabacińska – edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kaźmierczak – matematyka, informatyka

Agnieszka Kądziela – edukacja wczesnoszkolna

Joanna Klebs – kształcenie specjalne

Łukasz Klebs – wychowanie fizyczne

Marcin Klebs – wychowanie fizyczne

Karol Koziel – muzyka

Magdalena Zawieja-Krajewska – język niemiecki

Maria Krakowska – matematyka, technika

Aleksandra Krawczyk – wychowanie fizyczne

Ilona Krzyżan – edukacja wczesnoszkolna

Monika Kulpa – wychowanie przedszkolne

Sabina Lange – matematyka

Magdalena Leks – edukacja wczesnoszkolna

Ilona Manys – pomoc nauczyciela

Małgorzata Matyszewska – religia

Jarosław Miler – wychowanie fizyczne

Michał Okoniewski – matematyka, zajęcia komputerowe

Anna Skubiszewska-Olszak – doradztwo zawodowe

Beata Orzechowska – biblioteka, kształcenie specjalne

Grażyna Paliwoda – historia

Janusz Paliwoda – muzyka, plastyka

Aldona Pawlak – biologia, kształcenie specjalne, biblioteka

Marta Pilch – język angielski

Agnieszka Pokojska – wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna

Dorota Winiecka-Pogiel – język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

Barbara Półgęsek – język polski, logopedia

Dagmara Rosińska – język polski

Marlena Rosińska – biblioteka

Romuald Rosiński – język polski

ks. Adam Rożniakowski – religia

Bożena Sekuła – wychowanie przedszkolne

Anna Kądziela-Sieg – pedagog szkolny

Paulina Słoma – język niemiecki

Beata Mazur Spychalska – język polski,

Hanna Stanecka – język polski

Maria Staromłyńska – wychowanie fizyczne, zajecia komputerowe

Irena Szreder – edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Szydłowska – pomoc nauczyciela

Wiesław Śmieliński – wychowanie fizyczne

Barbara Świętoń – edukacja wczesnoszkolna

Barbara Tadych – edukacja wczesnoszkolna

Lidia Talarczyk – edukacja wczesnoszkolna

Justyna Piotrowska-Tojza – historia, wiedza o społeczeństwie

Katarzyna Tomasz – język niemiecki

Beata Tymińska –  język polski

Hanna Waśniowska – język niemiecki

Milena Wegner – przyroda

Wiesława Winowiecka – edukacja wczesnoszkolna

Beata Wiśniewska – język angielski

Ewa Wiśniewska – edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Wojtczak – technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Jolanta Wojtczak – religia/etyka

Milena Wojtczak – chemia, biologia, fizyka

Iwona Zielonka – edukacja wczesnoszkolna

Grażyna Żygas – matematyka